TIP: Pro školy, školky, sportovní kluby a zájmové skupiny nabízíme příjemné individuální ceny ubytování a stravování (ceny se odvíjí podle počtu osob, nocí a dalších služeb). Kontaktujte nás pro více informací a vytvoření individuální nabídku Na Prdku najdete příjemné, cenově přijatelné ubytování pro více než 50 osob v dvanácti pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelnou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem). V nabídce máme pokoje pro dvě osoby, ale také rodinné pokoje pro 4 a více osob, vhodné i pro větší skupiny. Pokoje jsou většinou konstruovány jako mezonety nebo mají vestavěné patro.

Ubytování si můžete objednat s plnou penzí, polopenzí nebo se snídaní. Po vzájemné domluvě a pokud to bude v našich silách, rádi připravíme i speciální menu.

Základní informace a instrukce pro ubytované

Vážení hosté, aby si všichni svůj pobyt na naší Horské chatě Na Perlíčku – Prdek užili, sestavili jsme soubor pravidel, instrukcí a informací – tedy smlouvu o ubytování. Zaplacením rezervačního poplatku, respektive potvrzením rezervace, s touto smlouvou vyjadřujete souhlas a akceptujete ji.

Máme rádi heslo: Není důležité, zda je zážitek dobrý nebo špatný, je důležité, aby byl silný, ale nevěříme, že by mělo být zaváděno do praxe v případě ubytovaní.Věříme, že ji nebudete brát jako něco omezujícího, ale jako něco, co umožní všem ubytovaným (včetně Vás) maximálně si pobyt užít a přivézt si domů jen samé krásné zážitky a vzpomínky. V tomto případě totiž děláme výjimku z našeho oblíbeného pravidla a chceme, aby vaše zážitky z Prdečku byly pokud možno jen dobré a pochopitelně silné :-).

Věříme, že naši filozofii pochopíte a níže sepsaná pravidla budete respektovat.

Pravidla a instrukce jsou sepsána v následujících pěti článcích, které tvoří smlouvu o ubytování a ubytovací řád. Prosíme přečtěte si je!

Předem vám za to děkujeme!
Váš Prdeček Tým

PS: Veškeré vaše stížnosti, poznámky, připomínky, náměty nebo návrhy na zlepšení či změnu služeb uvítáme! Prosím zašlete je na adresu prdek@prdek.cz. Děkujeme.

Translate »