Místo, kde se potkává staré s novým. Místo s geniem loci.Horská chata Na Perlíčku – Prdek

Hospůdka s domácí kuchyní, dobře zásobený bar, jednoduché ubytování pro lidi, kteří přijeli trávit svůj čas aktivně a ve společnosti. Provozovaná lidmi, kteří Prdek a místo kde je milují a obětují mnoho, aby se rozvíjelo a vzkvétalo.

Všem našim hostům, přátelům i fandům (minulým, současným i budoucím) děkujeme za podporu a omlouváme se, že ještě není vše perfektní. Letošní rok (stejně jako ten loňský), jsme do poslední chvíle intenzivně budovali, opravovali a přistavovali. Ještě 23.12. jsme uklízeli interiéry, bohužel, s exteriéry se toho, díky sněhu, již moc udělat nedalo, proto Vás prosíme o shovívavost. Letos v létě se konečně vrhneme do úpravy okolí Prdku a dodělání všech nedodělků.
Ještě to s námi, prosím, vydržte.

Děkujeme! Váš tým Prdku.

Aktualita

Akce

Náš facebook

Horská chata jak má býtChata Na Perlíčku – Prdek

Horská chata Na Perlíčku zvaná Prdek se nachází v nadmořské výšce 820 m. n. m. přímo uprostřed netknuté přírody, na hranici národních parků CHKO Jizerské hory a KRNAP (Krkonoše). 

Prdek je ideální místo pro aktivní i pasivní trávení volného času. Je na samotě, uprostřed lesů a luk, s nádherným výhledem na údolí s Pasekami nad Jizerou a na hřeben Krkonoš s Lysou horu.

Přijeďte k nám pobejt!

Na Prdku se nudit nemusíte. Zábavu si zde najde každý.MOŽNÉ AKTIVITY NA PRDKU

Translate »